خیابان بخارست، کوچۀ احمدیان، پلاک 24، طبقۀ دوم، واحد 202

021 41534

25 تیر 1398

درباره ما

کسب‌وکار شما در هر لحظه جاری است. اما جریانِ کسب‌وکارتان زمانی پربارتر خواهد بود که از ظرفیت آن در صادرات و واردات، بیشترین بهره را ببرید. «نوین ترخیص باقی» در این راه، اهداف شما را به‌شکلی مطمئن و سریع راهبری می‌کند. تلاش ما رونق تجارت شما در سراسر جهان است.
مفتخریم با بیش از یک دهه سابقه با ارائه ی خدمات تخصصی در حوزه ی ترخیص کالا و خدمات وابسته، کنارتان باشیم. شرکت «نوین ترخیص باقی» با مجوز حق‌العمل‌کاری و با عضویت در اتحادیه ی حق‌العمل‌کاران و بر بستر ارتباطات گسترده در گمرکات کشور و بر پایه ی همکاری با کلیدی‌ترین سازمان‌های دولتی و خوش‌نام‌ترین مؤسسات و شرکت‌های خصوصی توانسته است در زمینه ی تشریفات گمرکی مرتبط با واردات، صادرات، ترانزیت و ترخیص کالا از کلیه ی گمرکات علی الخصوص در استان های خوزستان، بوشهر، هرمزگان، تهران و گیلان طی سال ها فعالیت مستمر، تعهد و کیفیت خدمات خود را به مشتریان اثبات نماید که گواه این مهم مستندات رضایت سنجی و تاییدیه های حسن انجام کار از مشتریان محترم نوین ترخیص باقی است. تمرکز ما بر دو مولفه ی حیاتی زمان و هزینه است.
می‌دانیم که در کسب‌وکار شما «زمان» و «هزینه» مؤلفه‌ای است بسیار حیاتی. بنابراین، برای موفقیت در فضای رقابتی امروز، ترخیص‌کارِ مطمئن و حرفه‌ای تکیه‌گاهی است راهگشا. ما محمولۀ شما را سالم و به‌موقع به دستتان می‌رسانیم و بدین‌ترتیب برایتان بهره‌وری زمانی و اقتصادی به ارمغان می‌آوریم.

مشتریان ما